Esmu dzimusi un augusi Pūrē - "Pagastā, kurā piepildās sapņi". Mana pirmā profesionālā izglītība saistīta ar laukiem, diplomā rakstīts - lauksaimniecības produktu ražotājs ar specializāciju veterinārijā. Juridiskās zinības apguvu Latvijas Policijas akadēmijā. Jau studiju laikā uzsāku savas darba gaitas LR Prokuratūrā, sākumā kā prokurora palīgs, pēc studiju pabeigšanas - Tukuma rajona prokuratūras prokurore. Šai "lauciņā" nostrādāti 12 gadi. Kopš 2012.gada sākuma darbojos kā individuāli praktizējoša juriste. Par visu augstāk vērtēju godīgumu, ko ievēroju arī savā komunikācijā ar klientiem. Ja nespēšu palīdzēt, vai klienta pozīcija, vēlmes būs pretrunā ar maniem dzīves principiem, to arī pateikšu, ja varēšu ieteikšu citu speciālistu.  

       Mazā biznesa zināšanas esmu ieguvusi "dzīves skolā", arī ar šīm zināšanām esmu gatava dalīties.

      Bez izmantošanas nav palikušas arī tehnikuma laikā gūtās zināšanas. Kopš 2013.gada vasaras esmu oficiāli reģistrējusies kā mājražotāja. Tā kā virtuvē esmu eksperimentētāja, tad laika gaitā top arvien jaunas idejas, produkti. Ražoju ķirbju, ābolu, rabarberu, cidoniju sukādes. Aizņemtām saimniecēm ļoti praktiski izmantojami ir žāvētie ķiploki, ķiploku, ķiploku un dažādu zaļumu pulveri, ķiploku ziedu pasta. Katru gadu manu sortimentu papildina kāda jauna zāļu tēja. Nelielos daudzumos pieejamas arī melnā plūškoka, aroniju, pīlādžu un cidoniju sulas.

    Visus manis gatavotos produktus apvieno viena kopīga īpašība, tie ir roku darbs bez mākslīgiem konservantiem, e-vielām, izmantoju tikai dabīgas lietas. 

Dzīves līkloči ir interesanti, ar 2017.gada 9.februāri esmu ieguvusi arī namu pārziņa izglītību, šobrīd esmu divu māju pārvaldnieks. 2018.gadā ir realizēts energoefektivitātes projekts vienā no mājām, veicot apjomīgus remontdarbus gan fasādes siltināšanu, gan inženierkomunikāciju pārbūvi. Šobrīd procesā ir otras mājas energoefektivitātes projekts.

2021.gada 13.jūnijā esmu ieguvusi Sistēmfenomenologa, sistēmisko sakārtojumu vadītāja kvalifikāciju.